1. Czas zgłoszenia zwrotu, zwrotu produktu i zwrotu pieniędzy

   1. Zwrotu bez podania przyczyny można zgłosić w terminie 14-dni kalendarzowych od dostarczenia przesyłki z produktem na adres mailowy: proszynskamagda.sklep@gmail.com
   2. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić sprzedawcy produkt wraz z dowodem zakupu.
   3. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania produktu z powrotem zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy produktu.
 2. Sposób zwrotu pieniędzy

  1. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument.
 3. Stan produktu

  1. Zwracany przedmiot musi być oryginalnie zamknięty, nie może nosić śladu użytkowania.
 4. Informacje kontaktowe dotyczące zwrotu kosztów

  1. Aby odstąpić od umowy, konsument może skorzystać z przygotowanego wzoru (podbierz PDF Formularz odstąpienia od umowy)
   lub napisać oświadczenie osobiście i złożyć je:

   1. Pisemnie na adres: MAGDA PRÓSZYŃSKA, woj. LUBUSKIE, pow. gorzowski, gm. Kłodawa, miejsc. Santocko, ul. Brzozowa, nr 2, 66-415, poczta Kłodawa
   2. Skanem, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: proszynskamagda.sklep@gmail.com
 5. Ewentualne opłaty

  1. Konsument płaci za przesyłkę zwrotną i odpowiada za stan produktu do czasu dostarczenia zwracanego produktu. Nie przyjmujemy paczek wysłanych „za pobraniem”.
  2. Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w sklepie internetowym, sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
 6. Prawo zwrotu przysługuje

Prawo zwrotu przysługuje wyłącznie klientom będącym osobami fizycznymi. Prawo zwrotu nie przysługuje podmiotom prawnym i osobom prowadzącym działalność gospodarczą, jeżeli produkt został zakupiony na potrzeby firmy (osoby prawnej, działalności gospodarczej)