Recenzje uczestników "Wspaniały warsztat, dużo ciekawych informacji dotyczących roślin jak i procesu ich przetwarzania,
a wszystko przekazane w profesjonalny i prosty sposób.
Dla mnie to była ciekawa przygoda, wirtuozeria i zabawa zarazem, gdzie miałam możliwość tworzenia szeregu kosmetyków czy wyciągów z wybranych roślin, a wszystko pod czujnym okiem Magdy, aby precyzyjnie dobrać proporcje i połączyć wszystkie substancje. Samo przygotowanie stanowiska, sprzętu, materiałów, roślin czy opakowań to była pierwsza klasa - wszystko czytelnie opisane i poukładane. Polecam Magdę jako skarbnicę wiedzy, oraz warsztat, gdzie można dowiedzieć się jak w prosty i tani sposób odciąć się od wszystkich masowych kosmetyków oferowanych przez wielkie koncerny.
Czekam z niecierpliwością na kolejne warsztaty!" - Marzena G.

"Warsztaty Magdy powinny odbywać się częściej!
Za każdym razem jest to ogromna dawka wiedzy, zarówno dotyczącej botaniki, ziołolecznictwa jak i dbania o skórę, receptury kosmetycznej oraz technik wykonywania kosmetyków. Zestaw produktów, nad którymi pracuje się na takim spotkaniu jest różnorodny, otrzymuje się ich kilkanaście do domu. Najbardziej podobają mi się zapachy tworzonych przez Magdę receptur - pochodzą one z ciekawych zestawów olejków eterycznych oraz roślin, które samodzielnie na warsztatach się przetwarza." - Natalia M.

"Pełny profesjonalizm
od naukowego omówienia każdego wykonywanego kosmetyku po logistykę. Rewelacja. Szkolenie warte swojej ceny. Polecam." - Iwona W.

Wszystkie recenzje ->

Poznaj opinie